KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13115269
nr 1311 5269
Margareta Linton
(1931-2011), Sverige
Blandteknik, Blomsterstilleben, monogramsignerad, 70x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:36:04
2/3 13:34:11
Margareta Linton
Läs mer om Margareta Linton